Kodėl Ozo gatvėje sekmadienį buvo kamštis

Todėl kad buvo Enrique Iglesias koncertas, įvykęs arenoje Siemens.

Kaip pranešė KITOKS naujienų portalas milzinai.com, šį šiltą balandžio sekmadienį daug lietuvių skubėjo ne į lauką, o į Siemens areną. Kodėl? – klausiate Jūs. Pasiklausyti estrados dievaičio Enrique Iglesias.

Į Lietuvą atvyko garsusis Enrique Iglesias

Išskirtiniame interviu milzinai.com dainininkas teigė jau antrąsyk koncertuosiantis Lietuvoje. „Čia labai gražios merginos ir skanus alus. Spasiba“ – šypsodamasis kalbėjo Enrique. Jis nežinojo, kad Vilnius yra Europos kultūros sostinė, todėl sekmadienį nutarė neiti į miestą, o mėgautis viešbučio SPA paslaugomis. Vis dėlto koncerto organizatoriai patvirtino informaciją, kad dainininkas ketino pasivaikščioti po miestą, bet paskutinę akimirką nutarė mėgautis viešbučio SPA paslaugomis.

Pirštai

Kaip pranešė KITOKS naujienų portalas milzinai.com, laisvos vietos koncerto metu arenoje Siemens buvo skaičiuojamos ant pirštų.

Iš viešbučio išvyko pusę penkių

Koncerto organizatoriai teigia, kad Enrique Iglesias nepasivaikščiojęs po Vilnių sėdo į prabangų visureigį apie pusę penkių ir pajudėjo arenos Siemens link.

Koncertas

Šiuolaikinių technologijų dėka koncertas prasidėjo baltos uždangos atidengimu. Vėliau dainininkas pasikviesdavo žiūrovų ant scenos ir su jais pasikalbėdavo. Kaip sakė Enrique Iglesias išskirtinio interviu metu, jam patinka koncertuoti Lietuvoje. Ten grojo daug girdėtų dainų, buvo matyti gražūs efektai, o koncertas nenuvylė net didžiausių pesimistų.

Pasidalink

  • linas – 05/15/13
    mano nuomone nuotrauka čia rodoma yra ne Iglesijaus

Pridėti Komentarą