Neįvykęs interviu su dainininku Kastytis Kerbedis

Bal 8, 2009
mielam KITOKIO naujienų portalo milzinai.com pateikiame laišką-interviu, į kurį dainininkas nesuspėjo atsakyti. Malonaus skaitymo!
sveiki, Kastyti. Noriu Jus pakalbinti naujienų portalo milzinai.com Kultūros skyriaus vardu.
Jūs jau trisdešimt metų scenoje. Matėte ir šilto, ir šalto. Kuris dešimtmetis – pirmas, antras ar trečias – įsimintiniausias? Kuo?
Iš savo vaikystės prisimenu dainą „Neliesk antenos, bet paieškoki penkto kanalo“. Būtų visai nebloga reklama penktam kanalui dabartinei Lietuvos ryto televizijai. Juokauju. Apie ką ši daina?
O labiausiai įstrigusi man daina „Sustok, traukiny“. Traukinys – ne tik transporto priemonė, o poezijoje dažnai ir kelionės, ilgesio, tolių, nežinomybės, kas bus ateityje, simbolis. Neabejotinai ir Jūsų dainoje prašymas sustoti yra perkeltine prasme (juk realybėje yra labai sunku arba neįmanoma sustabdyti traukinio – jis labai didelės masės, todėl jam reikia ilgo laiko sustoti). Kaip Jums gimė ši daina? Papasakokite.
Sakoma „savame krašte pranašu nebūsi“. Tačiau niekas neabejoja Jūsų populiarumu Panevėžio krašte. ir apskritai Lietuvoje. Išduokite paslaptį, kodėl Jums negalioja ši taisyklė.
Kas kuria Jūsų įvaizdį?
Scenoje Jūs atrodot visada jaunas. Kaip tai Jums pavyksta? Aš, pavyzdžiui, praeitą savaitę sutikau kavinėje tokį pažįstamą, kuris pasakė, kad aš labai pasikeičiau.
Ką manote apie dainininkė Dž. Butkutę? Kas kiša jai koją?
Už ką balsavote per rinkimus?
Ką manote apie R. Pakso veidmainiškumą – gi jo nagai akivaizdžiai lenkti į save! – ko jis siekia?
Šia gražia gaida ir baigiame interviu. Linkiu dar daug metų Jums koncertuoti Lietuvos ir ne tik estrados padangėse ir švęsti dar ne vieną, o kelis, jubiliejus, ir surengti dar daug karališkų turų! Linkiu Jums pilnų salių žiūrovų ir daug aplodismentų!

Pasidalink

  • Lukas – 05/15/13
    Man tik nelabai patinka, kad Jūsų portale nemažai naįvykusių interviu. Truputį prasto tono ženklas.Bet vis tiek labai žaviuosi korespondentu Justinu. Net ir neįvykę interviu nepatyrusiam skaitytojui gali pasirodyti kaip įvykę.
  • niekonezinau – 05/15/13
    labai labai gaila, kad nesuzinojome atsakymo i klausima nr. 3

Pridėti Komentarą