Valio! Lietuvos rytas – čempionai!

Bal 5, 2009

kaip pranešė KITOKS naujienų portalas milzinai.com, šiandien vakare Turino sporto rūmuose „Lietuvos rytas“ komanda Europos taurės varžybose įveikė Maskvos srities „Chimki“

Rungtynių rezultatas gavosi toks: 80:74 (22:22 – pirmam kėliny, 13:22 – antram kėliny, 18:18 – trečiam kėliny, 27:12 – kelintam kėliny?).

Varžybos buvo sunkokos ir atsiėjo šiek tiek nervų. Nes daug kas tikėjosi, kad, pavyzdžiui, krepšininkas Lukauskis iškart pataikys tritaškius, bet jis iškart nepataikė. O priešininkų komanda pataikė. Po to „Chimki“ ėmė žaisti kiek geriau už lietuvių ekipą – jie mesdavo ir tritaškius, ir dvitaškius, ir neretai pataikydavo. Priešinikų gretose žaidė labai didelis rusas, virš 2-jų metrų, labai sunku su tokiu kovoti. O bet pabaigoje jam kažkas paakį prakirto. Meškinui.

Dar svarbų labai tritaškį įmetė Babrauskas. Suošė visa arena po to tritaškio. Petravičius – malačius, labai moka neblogai žaisti krepšinį ir anglų kalbą. O Kurtinaičio po varžybų žurnalistė angliškai kažko klausia, o Kurtinaitis sako „don understand“. Tada žurnalistė vėl paklausia, o Kurtinaitis jau lietuviškai sako „nesuprantu“. O žurnalistė jo tada lietuviškai paklausia to pačio klausimo! Tai kam ji iškart tada nelietuviškai klausė? Apsimetė atseit nelietuve! Ahaha!!! Žurnalistytė.