Vyras nukirto su kirviu galvą savo žmonos meilužiui

000069dKov 25, 2009
Smolensko apskrities prokuratūros tyrimų padalinio viršininko pavaduotojas Sergejus Solovjovas informavo, kad pavydus 31 metų Demidovo rajone esančiame Prževalsko kaime gyvenantis vyras kaltinamas nužudymu iš pavydo ir šiuo metu yra suimtas.

„Kovo 20 d. Demidovo rajone, Prževalske esančio gyvenamojo namo kieme radus 43 metų vyriškio lavoną su smurtinės mirties žymėmis, buvo iškelta baudžiamoji byla“,- pranešė S. Solovjovas.

Tas vyras sužinojo, kad jo žmona su savo meilužiu kažką darė ir nuėjo pas tą meilužį pakalbėti. Kai jie pakalbėjo, meilužis pasakė, kad vienąkart kažką padarė ano žmonai. Vyras taip susinervino, kad paprašė meilužio daugiau taip nebedaryti. Meilužis patikino, kad daugiau taip nebedarys ir kad gali duoti nukirsti galvą, kad daugiau taip nebedarys. Patikinęs, kad tikrai duoda galvą nukirsti, kad daugiau taip nebedarys, meilužis padėjo savo galvą ant kelmo malkoms kapoti. O tos žmonos vyras pasinaudojo tuo padėjimu. Jis nepatikėjo, kad meilužis daugiau nieko nebedarys jo žmonai, todėl paėmė tikrą kirvį ir su juo nukirto to meilužio galvą. Meilužis dar kažką bandė kalbėti, atseit, tikrai nebedarys, bet labai silpnai girdėjosi, nes galva nukrito burna į žemę.

Dabar kalėjime jau sėdi tas vyras, o ką dabar daro jo žmona, nežinia.