Naujienų portalas milzinai.com kalbina kandidatą į LR Seimą A. Čapliką

images

Rgs 20, 2008

justinas, justinas@milzinai.com

Klausimas: nuolat skaitau Jūsų leidžiamą laikraštį Žirmūnų gyventojams. Jame ne tik pastebite valdininkų gerus darbus, o neretai ir supeikiate jų savivalę. Todėl Jūsų, kaip nuoširdaus žmogaus ir sąžiningo politiko, noriu paklausti: ką manote apie Jūsų bendrapartietį A. Zuoką? Jis buvo Vilniaus meras. Kaip manote, ar jis galėjo paimti kyšį iš Rubicon? Kaip manote, ar jis galėjo nuvežti kolegą A. Drėmą į sodybą, jį uždaryti ir duoti jam ten gerti? Kitaip sakant, pagrobti Drėmą? Kaip manote, ar yra žydų palaikų po mūsų kaiminystėje pūpsančiais karaliaus Mindaugo apartamentais? Ką palaikote šioje nesantaikoje? Bet atvirai. Ačiū už atsakymą.

Atsakymas: Netikiu, kad A. Zuokas galejo elgtis taip, kaip Jus rasote. Mes esame geri draugai ir kolegos, pasitikiu juo ir zinau, kad sis zmogus taip pasielgti negalejo. Del zydu kapiniu manau turetu nuspresti kompetetinga komisija, sunku spelioti nezinant tiksliu faktu.

Justinas, VM

Klausimas: sveiki, minėjote, kad atsakysite į visus klausimus, tačiau mano klausimą kažkas ištrynė, tad nerimaudamas, kad neatsakysite, rašau jį pakartotinai: 16. justinas, justinas@milzinai.com nuolat skaitau Jūsų leidžiamą laikraštį Žirmūnų gyventojams. Jame ne tik pastebite valdininkų gerus darbus, o neretai ir supeikiate jų savivalę. Todėl Jūsų, kaip nuoširdaus žmogaus ir sąžiningo politiko, noriu paklausti: ką manote apie Jūsų bendrapartietį A. Zuoką? Jis buvo Vilniaus meras. Kaip manote, ar jis galėjo paimti kyšį iš Rubicon? Kaip manote, ar jis galėjo nuvežti kolegą A. Drėmą į sodybą, jį uždaryti ir duoti jam ten gerti? Kitaip sakant, pagrobti Drėmą? Kaip manote, ar yra žydų palaikų po mūsų kaiminystėje pūpsančiais karaliaus Mindaugo apartamentais? Ką palaikote šioje nesantaikoje? Bet atvirai. Ačiū už atsakymą.

Atsakymas: jau atsakiau. atsakyti klausimai- dešiniajame stulpelyje!